Кошик
32 відгуків
+380974577729
Кузня Талісмана

Фестиваль ковалів у Дніпрі Koval Fest

Фестиваль ковалів у Дніпрі Koval Fest

25.09.18

Всеукраїнський фестиваль, який об'єднає метал і музику, пройде в Дніпрі з 12 по 14 жовтня.  Таке свято пройде вперше і у організаторів є вже маса ідей не тільки на цей, а й на наступні фестивалі.
 «Вперше до нас на фестиваль з'їдуться ковалі з усієї України.  У цьому році на нашому першому фестивалі ми готові прийняти близько 25 майстрів, - розповідає директор фестивалю KOVAL FEST Тетяна Тицький.  - Цей фестиваль буде щорічним і кожного року ми будемо вигадувати нову тему для робіт ковалів.  Цього року тема: «Зковані одною метою».
 Спільною працею всіх ковалів стане кована скульптура «Талісман Дніпра».  Це рухоме дерево, до якого прикріплять 242 листочка, кожен з яких буде підписаний тим, хто його буде виковувати.  Після фестивалю цю скульптуру встановлять на набережній.  «У цьому році ковалі будуть кувати листя, а на наступний рік зроблять Дніпровську абетку.  Кожен у своєму стилі викує букву і ми прикріпимо її на загальне панно », - ділиться планами Тицький.
 А в цьому році крім талісмана дивувати є чим.  У KOVAL FEST переплетуться вогонь, метал і музика.  Звичайно ж це буде рок-музика.  Всі три дні зі сцени фестивалю звучатиме рок різних напрямків.  Чи не відстануть і ковалі - вони зіграють рок-версію гімну України на ковадлах.
 Також видовищним заходом стане «Леді-метал» - конкурс краси, обіцяють організатори.  Крім цього відвідувачів фестивалю порадують безкоштовними майстер-класами з кування і смачною їжею в зоні фудкорту.
Попередні статті